Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Ali ve Ayşe
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra Play yazısına tıklayarak oyuna giriş yapıyorsunuz. Ali ve Ayşe birlikte dışarı çıkacaklar ve hazırlanmaları için onlara yardım edeceğiniz oyunu mauseniz ile kolaylıkla oynayabiliyorsunuz. Mausenizin sol tuşunu kullanarak ekranın sağ tarafında menüde bulunan seçenekler ile Ali ve Ayşe’yi rahatlıkla hazırlayabileceğiniz oyunda mauseniz ile kıyafetin üzerinde mausenizin sol tuşunu tıkladığınızda kıyafetler değişiyor kendi zevkinize göre en beğendiğiniz kıyafeti seçerek Ali ve Ayşe’yi giydirebileceğiniz oyun giydirme oyunlarını sevenler için ideal.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!