Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Giysi Oyunları 1
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra ekranın sol tarafında bulunan malzemeler ile güzel manken için en doğru kıyafeti bularak giydireceğiniz oyuna mausenizi kullanıyorsunuz. Mankenin önce saç stilinden başlayarak oynayacağınız oyunda saç stilini belirledikten sonra en şık kıyafeti bularak mankeninize giydireceksiniz. Farklı aksesuarlarla seçtiğiniz kıyafeti tamamlayarak mankeninizin oldukça şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bir hayli keyif alabileceğiniz oyun giydirme oyunlarını sevenler için ideal bir oyun. Güzel manken için oldukça hoş bir görüntü yaratacak ve eğleneceksiniz.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!