Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Balıkçı Kız Giysi Giydirme Oyunu
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra Play yazısına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Mauseniz ile rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda ekranın sol tarafında bulunan seçenekler ile güzel kızı giydireceksiniz. Öncelikle saç stilini değiştirebileceğiniz oyunda saç stiline uygun kıyafetleri seçerek giydireceksiniz. Mauseniz ile kıyafeti sürükle bırak tekniği ile sevimli kızı giydirecek ve kıyafeti de aksesuarlarla tamamlayacaksınız. Ekranın sağ alt köşesinde bulunan Reset butonu ile yaptığınız uygulamayı geri alabilirken Show butonu ile de sevimli kızın son halini görebilirsiniz.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!