Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Barbie Ve Arkadaşı Giysi Giydirme Oyunu
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra alışverişe çıkan Barbie bebeğinizi giydirmek için Play butonuna tıklayarak oyuna giriş yapıyor ve tekrar Play butonuna tıklayarak Barbie bebeğinizi ve arkadaşını giydirmeye başlıyorsunuz. Ekranın sağ tarafında bulunan menüyü kullanarak Barbie bebekleriniz için en uygun kıyafetleri seçerek onların oldukça şık görünmelerini sağlayabileceğiniz oyunda mausenizi kullanıyorsunuz. Öncelikle Barbie bebeklerin saç modellerinden başlayarak seçimlerinizi yapıyor sonrasında ise kendi zevk ve tarzınıza göre Barbie bebeklerini giydirmeye başlıyorsunuz. Bir hayli keyif alabileceğiniz bir oyun Barbie ve arkadaşını giydirme oyunu.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!