Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Peri Kız Giysi Giydirme Oyunları
 
Peri kızı dilediğiniz gibi giydirebileceğiniz oyuna, oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra ekranın sağ tarafında kelebek modelindeki butonlara tıklayarak giydirebilirsiniz. Oldukça eğlenebileceğiniz oyunda peri kızın saç modelini belirleyerek başlayabileceğiniz oyunda oldukça renkli ve şık kıyafetler arasından dilediğiniz kıyafeti seçerek giydirebilir ve aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz. Giysi giydirme oyunlarını sevenler için ideal olan oyundan bir hayli keyif alabiliyor dilerseniz ekranın arka plan görüntüsünü de değiştirebiliyorsunuz. Mauseniz ile rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda giydirmesini tamamladığınız peri kızını hareketli arka plan görüntüsünde izleyebilirsiniz.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!