Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Hadise Giysi Giydirme Oyunları
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra mauseniz ile kolaylıkla oynayabileceğiniz oyunda ünlü şarkıcı Hadise’yi dilediğiniz gibi kendi zevk ve tarzınıza göre giydirebilirsiniz. Hadise sahneye çıkacak ve sahnede oldukça şık görünmesi gerekiyor. Her bir kıyafeti deneyerek sahnede mükemmel görünmesini sağlayacak kıyafeti bulabilir ve giydirebilirken farklı aksesuarlar ile de kıyafeti tamamlayabilirsiniz. Giysi giydirme oyunlarını sevenlerin bir hayli beğeneceği oyunda oldukça da eğlenebileceksiniz. Sahnede oldukça hareketli olan Hadise için hem çok şık görünebileceği hem de rahat hareket edebileceği bir kıyafet seçebilirsiniz.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!