Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Asuman Giydirme
 
Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak Asuman’ı giydirmeye başlayabilirsiniz. Ekranın sol tarafında bulunan kıyafet seçeneklerinden beğendiğiniz kıyafetin üzerine gelerek mausenizin sol tuşunu tıklıyor ve sürükleyerek Asuman’ın üzerine bırakıyorsunuz. Ekranın sol ve alt tarafında bulunan menüden faydalanabileceğiniz oyunda Asuman için en uygun kıyafeti seçeceksiniz. Giysi giydirme oyunlarını sevenlerin bir hayli beğeneceği oyunda oldukça keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. Asuman için birçok kıyafet seçeneği arasından ona en uygun kıyafeti aksesuarlarla tamamladıktan sonra Done butonuna tıklayarak son halini görebilirsiniz.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!