Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Giysi Giydirme Yarışı
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra Start Game yazısına tıklayarak oyuna giriş yapıyor, sonrasında Next butonuna tıklıyorsunuz. Açılan ekranda Play Game butonuna tıkladığınızda oyuna başlıyorsunuz. İyi bir modacı olarak rakiplerinizden önce mankeninize doğru kıyafetleri bularak giydirecek ve iyi bir modacı olduğunuzu kanıtlamış olacaksınız. Ekranın sol tarafında bulunan sizin mankeniniz. Doğru kıyafetleri bularak süreniz dolmadan mankeninizi giydirmek için biraz hızlı davranmalısınız. Giysi giydirme oyunlarını sevenler için ideal bir oyun olduğu kadar aynı zamanda da oldukça eğlenceli.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!