Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Sue Giysi Katlama Oyunu
 
Sue giysi katlama oyununa, oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde bulunan üstteki butona tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda, klavyenizin yön tuşlarını kullanıyor kıyafetin üzerindeki numaralar yönünde kıyafetleri katlıyorsunuz. Boşluk tuşu ile de bir sonraki kıyafete geçebiliyorsunuz. Süreniz dolmadan hatasız kıyafet katlamayı tamamladığınız da ise oyunun bir sonraki aşamasına geçebiliyorsunuz. Oldukça eğlenceli gelebilecek oyunda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Süreniz kısıtlı ve bu sebeple biraz hızlı olmalı fakat şaşırmadan kıyafetleri numaralar doğrultusunda katlamalısınız.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!