Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Kahveci Güzeli Giydirme
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra Play butonuna tıklayarak işe gitmek üzere olan kahveci güzelini hazırlayacağınız oyuna başlıyorsunuz. Mauseniz ile kolaylıkla oynayabileceğiniz oyunda ekranın alt tarafında bulunan menüyü kullanarak işe gitmeye hazırlanan kahveci güzelini giydirmeye başlayabilirsiniz. Mausenizin sol tuşunu tıklayarak kıyafet seçimini yaparken sürükle bırak tekniğini kullanarak seçmiş olduğunuz kıyafeti kahveci güzeline giydirebiliyorsunuz. Giysi giydirme oyunlarını sevenler için ideal olan oyunda aynı zamanda keyif alabiliyor ve oldukça da eğlenceli zaman geçirebiliyorsunuz.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!