Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Giysi Dolabı
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra birçok alternatife sahip olabileceğiniz giysi dolabı oyununa başlayabilirsiniz. Öncelikle sevimli kızın saç modelini değiştirerek ona yeni bir imaj oluşturabilirsiniz. Mauseniz ile rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda güzel kıza saç modeline de uyacak en güzel kıyafeti seçerek giydirecek ve aksesuarlar ile seçtiğiniz kıyafeti tamamlayacaksınız. Bir hayli keyif alabileceğiniz oyunda Reset butonunu tıklayarak son uygulamanızı geri alabiliyorken Show butonuna tıklayarak giydirdiğiniz sevimli kızın son halini görebiliyorsunuz. Elbise dolabından dilediğiniz kıyafeti seçerek giydirebilirsiniz.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!