Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Nedimeleri Giydirme
 
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra nedimeleri giydirme play butonuna tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Arkadaşlarının nedimeleri olacak olan iki güzel kızı giydireceğiniz oyunda ekranın sağ tarafında bulunan menüyü kullanıyorsunuz. Öncelikle güzel nedimenin saç modelini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Birbirinden şık nedime kıyafetleri arasından en şık olanlarını seçerek giydirebileceğiniz oyunda seçmiş olduğunuz nedime kıyafetini aksesuarlar ile tamamlayabiliyorsunuz. Next butonuna tıklayarak diğer nedimeyi de hazırladıktan sonra giydirmiş olduğunuz nedimelerin nasıl göründüklerini Show butonuna tıklayarak görebilirsiniz.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!