Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
Oyun : Modacı Barbie
 
Modacı Barbie’yi giydirebileceğiniz oyununa isminizi yazdıktan sonra Go yazısına tıklayarak giriş yapıyor ve ekranın sol tarafında bulunan menüyü kullanarak oyuna başlıyorsunuz. Oyunda modacı Barbie için kıyafetleri renklendiriyorsunuz. Bir hayli keyif alabileceğiniz bir oyun. Ekranın sol tarafında bulunan kıyafetlere tıkladığınızda değişik modeller arasından beğendiğinize tıklıyorsunuz. Değişik renk ve desen seçenekleri ile kıyafeti dilediğiniz gibi renklendirebiliyorsunuz. Mauseniz ile kolaylıkla oynabileceğiniz oyun giysi giydirme oyunlarını sevenler için bir hayli ideal bir oyun.
Bu Oyunu Başlatmak İçin Tıklayınız
---------------REKLAMLAR-----------------

Giysi Giydirme Oyunları

giysi oyunlari
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!