Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
OYUN HAKKINDA :
Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra gelin ve damadı giydirebileceğiniz oyunda mausenizi kullanıyorsunuz. Gelin ve damadı özel olan günlerine hazırlarken büyük keyif alabileceğiniz oyunda çifte yakışan en uygun kıyafetleri seçerek onları daha da özel kılabilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafetleri aksesuarlar ile tamamlayabileceğiniz oyun, giysi giydirme oyunlarını sevenler için oldukça ideal. Gelini dilediğiniz gibi düğüne hazırlayabilir kendi zevk ve tarzınıza göre giydirebilirsiniz. En şık gelinliği seçerken gelinliğe uygun aksesuarlarla gelini prensese dönüştürebilirsiniz. Eğlenceli gelebilecek bir oyun.
Komik Oyunlar


Lütfen Bekleyiniz Oyun 10 saniye içerisinde açılacaktır.

Giysi Giydirme Oyunları

OYUN PAYLAŞ:
Facebook twitter Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious
YORUMLAR
Yorumlar:
Üye Olunuz.
giysi giydirme oyunları
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!