Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
OYUN HAKKINDA :
Pop star Barbie’yi giydirebileceğiniz oyuna, oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra başlayabilirsiniz Barbie için en güzel kıyafetleri seçerek sahnede oldukça şık görünmesini sağlayacağınız oyunda mausenizin sol tuşunu kullanarak kıyafeti seçiyor ve sürükle bırak tekniği ile pop starın üzerine giydiriyorsunuz. Giysi giydirme oyunlarını sevenler için ideal bir oyun olan pop star Barbie giysi giydirme oyunu ile oldukça keyifli zaman geçirebilecek ve eğlenebileceksiniz. Pop star Barbie sahneye çıkmak üzere ve siz onu giydirerek sahneye hazırlayacaksınız. Pop star Barbie’yi giydirebileceğiniz oyuna, oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra başlayabilirsiniz Barbie için en güzel kıyafetleri seçerek sahnede oldukça şık görünmesini sağlayacağınız oyunda mausenizin sol tuşunu kullanarak kıyafeti seçiyor ve sürükle bırak tekniği ile pop starın üzerine giydiriyorsunuz. Giysi giydirme oyunlarını sevenler için ideal bir oyun olan pop star Barbie giysi giydirme oyunu ile oldukça keyifli zaman geçirebilecek ve eğlenebileceksiniz. Pop star Barbie sahneye çıkmak üzere ve siz onu giydirerek sahneye hazırlayacaksınız.
Komik Oyunlar


Lütfen Bekleyiniz Oyun 10 saniye içerisinde açılacaktır.

Giysi Giydirme Oyunları

OYUN PAYLAŞ:
Facebook twitter Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious
YORUMLAR
Yorumlar:
Üye Olunuz.
giysi giydirme oyunları
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!