Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
OYUN HAKKINDA :
Prenses Sofya’yı giydirebileceğiniz oyuna, oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra Play işaretine tıklayarak başlayabilirsiniz. Saç modelini değiştirerek başlayabileceğiniz oyunda prenses Sofya için birbirinden şık ve göz alıcı kıyafetlerin arasından en güzel olanını seçerek giydirecek ve seçtiğiniz kıyafeti aksesuarlar ile tamamlayacaksınız giysi giydirme oyunlarını sevenler için prenses Sofya giydir oyunu oldukça keyifli gelebilecek bir oyun. Mauseniz ile kolaylıkla oynayabileceğiniz oyunda aynı zamanda oldukça da eğlenebiliyorsunuz. Canlı renklere sahip kıyafetler arasından seçim yapmak bir hayli eğlenceli olabiliyor.
Komik Oyunlar


Lütfen Bekleyiniz Oyun 10 saniye içerisinde açılacaktır.

Giysi Giydirme Oyunları

OYUN PAYLAŞ:
Facebook twitter Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious
YORUMLAR
Yorumlar:
Üye Olunuz.
giysi giydirme oyunları
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!