Giysi Giydirme Oyunları

giysi giydirme oyunları
giysi giydirme oyunları
En güzel kız oyunu çeşitlerinin yer aldığı sitemiz yıllardır size; giydirme oyunlarının en güzel örneklerini sunmya devam ediyor. Her gün yeni eklenen seçkin oyunlarımızla eğlenmeye devam ediyoruz. Haydi kızlar şimdi oyun zamanı :D ...!  
Kullanıcı Adı:
Şifre:
giysi giydirme oyunları
 
OYUN HAKKINDA :
Winx kızına makyaj ve giydirme yapabileceğiniz oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra ekranın sağ tarafında bulunan malzemeleri kullanarak oyuna başlayabilirsiniz. Saç ve ten rengini de değiştirebileceğiniz Winx kızı için oldukça hoş bir makyaj yapabilirsiniz. Makyajını tamamladığınız da ise, ekranın sağ alt köşesinde bulunan Next yazısına tıklayarak Winx kızını en güzel şekilde giydirecek ve aksesuarlar ile süsleyebileceksiniz. Birbirinden şık kıyafetler arasından makyaj ve saç modeline uygun bir kıyafet seçerek uyum sağlayabilirsiniz. Next butonuna tıklayarak hazırlamış olduğunuz Winx kızının nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.
Komik Oyunlar


Lütfen Bekleyiniz Oyun 10 saniye içerisinde açılacaktır.

Giysi Giydirme Oyunları

OYUN PAYLAŞ:
Facebook twitter Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious
YORUMLAR
Yorumlar:
Üye Olunuz.
giysi giydirme oyunları
 
giysi giydirme oyunları

- Sitemap
Yapboz Oyunları, altın avcısı
En güzel, Kız Oyunları, Barbie Giydirme ve bebek oyunları tarzı oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir. Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır. Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.
Daha ne bekliyorsunuz, hadi eğlenceye. - © Copyright 2010 -

Giysi Giydirme Oyunları

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!